Kurumsal

Coşkun Emlak, kuruluşundan bu yana Eskişehir'de müşterilerine etkin ve güvenilir bir şekilde gayrimenkul çözümleri sunmaktadır. Konutlar, ticari gayrimenkuller, arsalar ile dolu geniş bir portföye sahip olan Coşkun Emlak, bu emlak ilanlarının satışında ve kiralamasında etkin bir şekilde görev almaktadır. Mülk sahiplerine aradıkları kiracıyı, kiracılara aradıkları evi, ticarethaneyi bulan ekibimiz, uluslararası standartlara hizmet vermektedir.

Eskişehir’in tamamında müşterilerimizin emlak aramalarına en doğru yanıtı bulabilmek için titiz bir araştırma yapan ofisimiz, talep doğrultusunda kiralama ve satış işlemlerini de sizin yerinize üstlenebilmektedir.  Gerekli tüm yetki belgelerine sahip olarak hizmet veren Coşkun Emlak, Eskişehir emlakçılar aramanıza en güvenilir şekilde yanıt verebilmektedir.

Emlak sektöründe öncü olmak için yola çıkan Coşkun Emlak, personellerini sürekli eğitip denetleyerek, müşterilerine gayrimenkul satış ve kiralamanın her anında destek vererek emlak konusunda tek adresiniz olmayı hedeflemektedir.